АвтоВишиванка розпочинає серію ілюстрацій, закодованих у вишиванку міст України. Кожна літера, це вишитий символ, кожен символ, це потужний оберіг. Абетку та її тлумачення видав у своїй книзі Володимир Підгірняк, дослідник української писанки та вишивки. Шляхом аналізу народної творчості прикарпатського краю, він виявив певні закономірності в орнаментах, які наштовхнули його на виявлення в них закодованої інформації. 


Наш дизайнер до Ваших послуг, ми не просто закодуємо потрібні Вам слова, а й зробимо це творчо і креативно. Вам потрібно вишити ім'я, чи важливу дату? Будь які символи можуть бути закодовані у вишиванці. Вартість послуги 10 грн за знак. Ви отримуєте зорбраження JPG. Та векторний формат файлу, котрий можна використовувати для будь яких цілей, які Ви собі нафантазуєте. Строк виконання 24 години.

 
Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки Кодування слів в схему Української вишиванки
Всі права захищені | Автовишиванка © 2016