в корзину

Корзина покупок
 
 Патріотичні наліпки, Вишиванка на авто, Вініли на авто, вишиванка на машину, українська символіка на авто, патріотична символіка, магазин української символіки, тризуб на авто, номери птн-пнх, птн-пнх, герб України наклейка, тризуб наліпка
Дніпропетровськ United colors of Ukraine
Автовишиванка, Патріотичні наліпки, Вишиванка на авто, Вініли на авто, вишиванка на машину, українська символіка на авто, патріотична символіка, магазин української символіки, тризуб на авто, номери на авто птн-пнх, птн-пнх, герб України наклейка
Модель: US_21
Ціна 20.0грн.

Наявні опції


* Основа:

Кількість:  
Від давніх часів козаччини Дніпропетровськ має вже п’ять назв. Перше назва була Половиця, друга — Катеринослав, третя — Новоросійськ, четверта — п’ята — Січеслав, шоста — Дніпропетровськ.
Ще за часів Запорізької Січі на цьому місці були зимівники. Згодом там постала слобода з шістьма хатами. Жили там козаки Крошка, Антін Токар, Лазар Глоба і з ними ще шість козаків. Глобина хата стояла внизу, над Дніпром, під скелею, недалеко від того місця, де тепер руїни палацу князя Потьомкіна і міський парк.
Глоба був найбагатшим із козаків, мав два млини. Він переселився сюди з Нових Кодаків з п’ятнадцятьма кравцями. Любив він садки розводити. Опріч цього місця, Глоба одмежував собі ще чимало землі біля озера і розвів сад.
У ті часи від Нових Кодаків до Старих уся гора понад Дніпром була вкрита високим лісом і густими кущами. На галявинах росло багато полуниць. Коли вони достигали, то трава, здавалося, була вкрита кров’ю. Од цих полуниць ще з давніх часів у Січі слободу прозвали Половицею. Нове місто звалося Половицею аж до самого приїзду цариці Катерини II в Україну, після чого його перейменували на Катеринослав.
Одного року вода навесні піднялася на Дніпрі так високо, що залило усе місто. Тож його перенесли на другий бік Дніпра, при гирлі річки Самара, і перейменували на Новоросійськ.
А вже коли з Кременчука губернська влада переїхала до Новоросійська, то місто знов було названо Катеринославом. Так воно звалося 120 років. Через деякий час його перейменували на Дніпропетровськ на честь радянського діяча Г.Петровського.
Так і донині воно поки що зветься.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Всі права захищені | Автовишиванка © 2016